Forside Bestyrelse Organisation Klubhuset  

 

 

Nyheder

 

Betaling

 

Kalender

 

Aflysninger

 

 

Tilmelding motion

 

Tilmelding vand

 

Kontaktpersoner

 

 

Billedgalleri

 

Rejseafdelingen

 

 

Link til http://www.TIK.dk

 


Aktivitetsoversigt 2022/ 2023
Hold Mandag Hold Tirsdag Hold Onsdag Hold Torsdag Hold Fredag  
1 Motion kl. 09.00 3 Motion  kl. 09.00  20 Mini-tennis  kl. 09.00 - 10.00     5 Motion  kl. 09.00 14 Bootcamp  kl. 09.30 - 10.30  
2 Motion kl. 10.30 4 Motion  kl. 10.30 21 Mini-tennis  kl. 10.00 - 11.00   6 Motion  kl. 10.30 19 Bootcamp  kl. 10.40 - 11.40  
35 Stavgang kl. 09.30 7 Motion  kl. 09.00 29 Pickle ball kl. 09.00 - 11.00 15 Yoga  kl. 09.00 - 10.15 19 Boot/svøm  kl. 12.00 - 12.40  
36 Kroket   kl. 09.30  11 Ryghold  kl. 09.00 - 10.15 23 Volley  kl. 11.15 - 12.15 16 Yoga  kl. 10.30 - 11.45 31 Bowling   kl. 11.00 - 13.00  
9 Stolehold  kl. 11.10 - 12.00 12 Ryghold  kl. 10.30 - 11.45 22 Yoga kl. 09.00 - 10.15 17 Yoga  kl. 12.00 - 13.15 48 Fitness    kl. 08.00 -10.00  
10 Stolehold  kl. 12.10 - 13.00 27 Boccia Hand.  kl. 12.30 - 14.45 24 Yoga kl. 10.30 - 11.45 18 Yoga  kl. 13.30 - 14.45 49 Fitness    kl. 10.00 - 13.00  
38 Bowls kl. 13.30 - 15.00 37 Petanque  kl. 10.00 33 Yoga kl. 12.00 - 13.15 25 Bordtennis kl. 10.00 - 11.00    
40 Fitness  kl. 08.00 - 10.00      42 Fitness  kl. 08.00 - 10.00           32 Bowling kl. 11.00 - 13.00 26 Bordtennis kl. 11.00 - 12.00    
41 Fitness  kl. 10.00 - 13.00     *) 43 Fitness  kl. 10.00 - 13.00     *) 35 Stavgang  kl. 09.30 39 Spinning kl. 10.00 - 11.00    
    36 Kroket   kl. 09.30  46 Fitness   kl. 08.00 - 10.00    
  *) Instruktør10.00 - 12.00   44 Fitness  kl. 08.00 - 10.00 47 Fitness   kl. 10.00 - 13.00    
    45 Fitness  kl. 10.00 - 13.00   *)      
Hold Vandaktiviteter Hold Vandaktiviteter Hold Vandaktiviteter Hold Vandaktiviteter Hold Vandaktiviteter  
60 Vandgymnastik  kl. 08.50 55 Varmt vand  kl. 08.30 65 Varmt vand kl. 08.30 75 Varmt vand  kl. 08.30 83F Varmt vand  kl. 09.00   
51 Vandgymnastik kl. 09.25 56 Varmt vand  kl. 09.00 66 Varmt vand kl. 09.00 76 Varmt vand  kl. 09.00  84F Varmt vand  kl. 09.30   
50 Svømning kl. 10.15 57 Varmt vand  kl. 09.30 79 Vandgymnastik  kl. 09.35 77 Varmt vand  kl. 09.30 86F Varmt vand  kl.10.00  
53 Vandgymnastik kl, 10.50 58 Varmt vand  kl. 10.00 80 Vandgymnastik  kl. 10.10 78 Varmt vand  kl. 10.00 87F Varmt vand  kl. 10.30  
61 Vandgymnastik Turbo  kl.11.25 63 Varmt vand  kl. 10.30 69 Vandgymnastik  kl. 10.45 64 Varmt vand  kl. 10.30 85F Varmt vand  kl. 11.00  
62 Svømning begynder kl.12.00 82 Varmt vand  kl. 11.00 68 Vandgymnastik  kl. 11.35 67 Varmt vand kl. 11.00 88F Varmt vand  kl. 11.30  
52 Svøm. Handikap  kl. 12.45 59 Varmt vand  kl. 11.30 70 Svømning  kl. 12.15 81 VandgymastikTurbo kl. 12.00    
    71 Svømning  kl. 12.50      
           
  Hvid farve = svømmehal 2   Grøn farve = svømmehal 1   Rosa farve = Fløng svømmehal